voetbalshirts

Wedstrijdprogramma 2016

Terug naar: Programma overzicht

Legenda:

- Winst (W)
- Gelijk spel (G)
- Verloren (V)

Gespeelde wed. 22
Behaalde punten 41 van 66
Winst 13
Gelijk 2
Verloren 7
 
Datum Tegenstander Plaats Tijd Vertrek Uitslag W/G/V Doelpuntmaker(s)
02-01-2016 VRIJ            
09-01-2016 Cauberg VV Bree UIT 14:30 13.30 3 - 1 V Sven 1x
16-01-2016 Zebra s Opglabbeek UIT 14:30 13:15 2 - 1 V Luke 1x
23-01-2016 Fc de Bongerd Bree THUIS 15:00   1 - 3 V Kevin 1x
30-01-2016 Lilse Bosuilen UIT 15:00 13:45     Afgelast, slecht weer
06-02-2016 Vrij ivm Carnaval            
13-02-2016 Fc de Apachen 09 Kinrooi UIT 15:00 14:15 2 - 3 W John 2x, Luke 1x
20-02-2016 Hees Excelsior Kinrooi THUIS 15:00   4 - 0 W John 2x, Luke 1x, Robert 1x
27-02-2016 Fc de Berg Stramproy UIT 15:00   3 - 5 W Luke 1x, John 1x, Sven 2x, E.d 1x
05-03-2016 Fc de Jagers Molenbeersel THUIS 15:00   3 - 2 W Sven 2x, John 1x
12-03-2016 Heidebloem Laer Opglabbeek UIT 14:30 13:15     Afgelast
19-03-2016 Fc Goolderheide Bocholt THUIS 15:00   6 - 0 W Sven 3x, John 1x, Stan 1x, Levy 1x
26-03-2016 De Broekduivels Kinrooi UIT 13:30 12:45 1 - 4 W Sven 1x, Thijs 1x, Luke 2x
03-04-2016 Fc de Kruisheren Nederweert UIT 10:00 09:00 0 - 6
W
Luke 2x, John 1x, Marco 1x, Teun 1x, E.D. 1x
09-04-2016 Activiteit            
16-04-2016 Fc de Tram Opoeteren THUIS 15:00   4 - 1 W John 2x, Roy 1x, stan 1x  
23-04-2016 Olympic Kreyel Sport Bocholt UIT 15:00 14:00 1 - 4 W Sven 2x, John 1x, Wouter 1x
30-04-2016 Post Leu Ophoven THUIS 15:00   1 - 1 G Teun 1x
07-05-2016 Zuma Bocholt UIT 13:30 12:30 1 - 4 W Teun 2x, Kevin 1x, Marco 1x
16-05-2016 Voetbaldag Fc de Jagers Teel & Co
UIT 14:45 13:45 4 - 4 G Ruud 1x, Sven 1x, Wouter 1x, Marco 1x
21-05-2016 Fc de Vedetten Bree UIT 15:00 13:45 3 - 1 V Sem 1x
28-05-2016 Real Damsheide Neerpelt THUIS 15:00   1 - 5 V Luke T. 1x
04-06-2016 Vet. Sporting Wijchmaal THUIS 13:30   11 - 0 W Roy M 1x, Sven 3x, Luke 1x, Joshua 2x, Teun 2x, Marthijn 1x, E.D. 1x
11-06-2016 Real Damsheide Neerpelt UIT

13:30

12:15     Afgelast
18-06-2016 Voetbaldag Post Leu (Post Leu)
UIT 17:00 14:30 4 - 2 V 1x John, 1x Sven
25-06-2016 De Broekduivels Kinrooi THUIS 13:30   4 - 0 W Sven 2x, Michael 1x, John 1x
26-06-2016 Minitoernooi Tungelroy THUIS 11:00 10.30 in Tungelroy     Is op zondag in Tungelroy
02-07-2016 VRIJ            
XXX ZOMERSTOP XXX          
20-08-2016 Zebra s Opglabbeek THUIS 15:00       Wedstrijd is Afgelast
27-08-2016 Fc de Goolderheide Bocholt UIT 14:30 13:30 5 - 0 V  
03-09-2016 Heidebloem Laer Opglabbeek THUIS 15:00       Wedstrijd is Afgelast
10-09-2016 Cauberg VV Bree UIT 14:30 13:30      
17-09-2016 Fc de Apachen 09 Kinrooi THUIS 15:00        
24-09-2016 Fortuna Rotem 2 UIT 15:00 13:30      
01-10-2016 Olympic Kreyel Sport Bocholt THUIS 15:00        
08-10-2016 Hees Excelsior Kinrooi UIT 15:00 14:00      
15-10-2016 Fc de Berg Stramproy THUIS 15:00        
22-10-2016 Fc de Jagers Molenbeersel UIT 14:30 13:45      
29-10-2016 Fc de Kruisheren Nederweert THUIS 15:00        
05-11-2016 Fc CSM Hamont UIT 15:00 13:45      
12-11-2016 Zuma Bocholt THUIS 15:00        
19-11-2016 Fortuna Rotem UIT 14:30 13:30 7-3 W Joshua 3x, Luke 1x, Thijs 1x, Roy R 1x, Kevin 1x
26-11-2016 Vet. Sporting Wijchmaal UIT 15:00 13:45      
03-12-2016 Fc de Tram Opoeteren UIT 14:30 13:30      
10-12-2016 Fc de Vedetten Bree THUIS 15:00        
17-12-2016 Vet. Gerdingen Bree UIT 15:00 14:00      
24-12-2016 VRIJ            
Onze Sponsoren